İSMOB ihracat hedefine ulaştı

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İSMOB)5 kıtadan 81 ülkeyle kurulan ihracat bağlantıları sektöre moral verdi. 10-15 Ocak 2017tarihleri arasındaBeylikdüzü TÜYAP Fuar Merkezi’nde ziyaretçilerini ağırlayan İSMOB’da bu yıl 500’den fazlamarkanın en yeni ürünleri ilk kez sergilendi.Toplamda 120 binin üzerinde ziyaretçinin ağırlandığı fuarda, Türk markaları ihracat adına önemli iş fırsatları yakaladı.

Mobilya Tercihleri Ruh Halimizi Etkiliyor

Mobilyanın renkleri çocuğun karakterinde etkili

İSMOB 15 Ocak Pazar gününe kadar devam ediyor

2017’ye damgasını vuracak binlerce yeni tasarım İSMOB’da ziyaretçilerle buluşuyor
 

İSMOB 2017 Tasarım Yarışması Sonuçlandı

İSMOB 2017 Tasarım Yarışması Sonuçlandı 

İSMOB'da Geri Sayım Başladı

Türkiye’de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruşu olan TÜYAP Fuarcılık ile Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği’nin (MOSDER) işbirliğinde düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı’nın (İSMOB)10-15 Ocak 2016 tarihlerindeTÜYAP Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Türk mobilya sektörü, Avrasya Bölgesi’nin en büyük, dünyanın en önemli mobilya fuarlarından biri olan İSMOB’u heyecanla bekliyor

 

Mobilyada Yeni Trendler İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İSMOB) Şekilleniyor

 
Mobilyada yeni trendleri belirleyen İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İSMOB) bu yıl klasik tasarımların yanı sıra, teknolojinin gücü de ziyaretçileri şaşırtacak. 10-15 Ocak 2017 tarihleri arasında açık kalacak fuarda son teknolojinin uyarlandığı akıllı mobilyalar da öne çıkacak.

Mobilyacılar İsmob ile Çin ve İtalya'nın Tahtını Sallayacak!

Avrasya Bölgesi'nin en büyük, dünyanın mobilya alanında en önemli üçüncü mobilya fuarı olan İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB), Türk mobilya sektörünün kalp atışlarını hızlandırmaya devam ediyor. 1.5 milyar tüketiciye yönelik tanıtım faaliyetleri ile Avrupa ve dünyanın tedarikçisi olmayı hedefleyen mobilyacılar, vites yükselterek İtalya ve Çin’e karşı atağa kalkıyor.
 

Mobilyacılar İSMOB’da Yeni Yıla Yeni Rekorlarla Başlayacak

 Ülkemizde kendi merkezine sahip tek özel fuarcılık kuruluşu TÜYAP’ın, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) ile organize ettiği İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB), 10-15 Ocak 2017 tarihlerinde 13. kez kapılarını açacak. Yılbaşında 132 bin ziyaretçiyle rekor kıran İSMOB,1000 markanın sergileyeceği binlerce yeni ürün ve konuşmacılarıyla 2017’nin dünya mobilya trendlerini belirleyecek.

Mobilyada Geleceğin Trendleri İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İSMOB) Şekilleniyor

Mobilya sektörünün trendlerini belirleyen İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) 2017 Ocak ayında kapılarını açacak. Gelecek yıl pastel tonların hakim olacağı mobilyalarda, country tarzı modeller öne çıkıyor. Ayrıca koltuk takımları yerine “seç-karıştır” yöntemi de 2017 yılının mobilya trendleri arasında dikkati çekiyor.

İSMOB 2017’de İlk Kez Kurulan ‘Trend Alanı’nda El Sanatlarının Zenginliğine Dikkat Çekecek

TÜYAP Fuarcılığın, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) ile organize ettiği İstanbul Mobilya Fuarı’nda (İSMOB) tasarım rüzgârları eserken, bu yıl ilk kez kurulan ‘Trend Alanı’geleneksel el sanatlarını gündeme taşıyacak. İSMOB 'Trend Alanı', el sanatlarının önemine dikkat çekmek için alanının önde gelen isimlerini bir hafta boyunca ağırlayacak.  Usta isimler deneyimlerini gençlerle paylaşacak

İSMOB En Çok da Evlilik Arifesindeki Çiftlerden İlgi Görüyor

Türkiye'de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruşu olan TÜYAP, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER)'in önderliğinde 2005 yılından bu yana organize edilen İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB)'na ev sahipliği yapıyor. 200 mobilya firmasının ürünlerini sergileyeceği İSMOB en çok da evlilik arifesindeki çiftlerden ilgi görüyor

İSMOB’TA 650 Mİilyon Dolarlık Bir Ciroya Ulaşıldı

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) tarafından bu yıl 11'incisi düzenlenen İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB), bu yıl 500 firmanın katılımıyla rekor kırdı. Türk ve dünya mobilya sektörünü bir araya getiren İSMOB, 2,6 milyar doları geçmesi beklenen 2015 yılı tahmini mobilya ihracat rakamının yaklaşık 650 milyon dolarını karşıladı.

İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) Tanıtım Çalışmaları

Türkiye'de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruşu olan TÜYAP, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER)'in önderliğinde gerçekleştirilen İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) tanıtım çalışmaları çerçevesinde yurt içinde ve yurt dışında birçok tanıtım faaliyeti gerçekleştiriyor.

TÜYAP & MOSDER & İSMOB

Türkiye'nin en büyük mobilya fuarı olan İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) artık TÜYAP'ta düzenlenecek.TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. ile MOSDER (Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği) arasında gerçekleştirilen işbirliği çerçevesinde 12. İstanbul Mobilya Fuarı 12-17 Ocak 2016 tarihleri arasında, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi Beylikdüzü'nde ziyaretçileriyle buluşacak.

12. İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB 2016)

Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) ile TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. işbirliğiyle düzenlenen 12. İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB 2016), T.C Ekonomi Bakanı Sayın Mustafa Elitaş, T.C. İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin de katılımıyla 12 Ocak Salı günü TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde kapılarını açtı

Dünyanın 3. Büyük Mobilya Fuarı İSMOB

Aylardır hazırlıkları süren Türkiye'nin en büyük, dünyanın 3. büyük mobilya fuarı İSMOB, dünyanın dört bir yanından ziyaretçilerini bu sene TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde ağırladı. 100'ün üzerinde ülkeden profesyonellerin ziyaret ettiği, sektör adına yeni iş alanlarının açılmasına en büyük katkının da sahibi olan İSMOB, Türkiye mobilya ihracat hedefi olan 3 milyar doların yüzde 25'i olan 750 milyon dolarlık ihracat rakamını da karşıladı.

İSMOB 12-17 Ocak 2016 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek.

Türkiye'de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruşu olan TÜYAP, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER)'in önderliğinde gerçekleştirilen İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) tanıtım çalışmaları çerçevesinde dünyanın önde gelen ülkelerini ziyaret ediyor