İSMOB 12-17 Ocak 2016 Tarihleri Arasında Gerçekleşecek.

Türkiye'de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruşu olan TÜYAP, Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER)'in önderliğinde gerçekleştirilen İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB) tanıtım çalışmaları çerçevesinde dünyanın önde gelen ülkelerini ziyaret ediyor

Kuruluşundan bu yana hazırladığı 1.397 yurtiçi, 158 yurtdışı fuar ile 97 ülkeden 263.177 firmaya hizmet veren ve Türkiye'de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruşu TÜYAP, bu yıl, dünyada markalaşmış bir fuar olan İstanbul Mobilya Fuarı (İSMOB)'na ev sahipliği yapıyor. Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği (MOSDER) önderliğinde yapılacak İSMOB 12-17 Ocak 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek.

TÜYAP yurt dışına açılıyor

Uluslararası platformda takip edilen ve uzak coğrafyalardan ziyaretçi alan İSMOB'un tanıtım çalışmaları çerçevesinde, hedef ziyaretçilerle sıcak temas kurmayı amaçlayan TÜYAP, dünyanın önde gelen ülkelerindeki ilgili fuar ve makamları ziyaret ederek yakın ilişkiler kuruyor. Yurt dışında da adından söz ettirmeyi başaran TÜYAP, bünyesinde gerçekleştirilen tüm fuar organizasyonları için aynı titizlikle çalışıyor. Yurt dışı ziyaretlerinin ilkini İtalya'nın moda şehri Milano'ya yapan TÜYAP, Kasım ayında Rusya'nın Moskova şehrinde yapılacak Mebel fuarında bir basın toplantısı düzenleyecek. Ardından da Dubai'deki iş adamları, önemli kurum ve kuruluşların yetkilileri ile görüşmelerde bulunacak.

Altı yurt dışı ofisi ve yirmiyi aşkın yurt dışı temsilciliği

TÜYAP'ın Kahire, Sofya, Tahran, Moskova, Tiflis ve Üsküp'te faaliyet gösteren 6 yurt dışı ofisi, Almanya, İtalya, İspanya, Fransa, Çin, Tayvan, Hindistan ve Kore'de bulunan 20'nin üzerinde yurtdışı temsilcilik ağı ile birlikte katılımcı ve ziyaretçiye yönelik doğrudan yürüttüğü tanıtım ve pazarlama çalışmalarının temelinde, Türkiye'nin 1-3 saatlik uçuş mesafesinde yaklaşık 60 ülkeyi kapsayan ve 1.5 milyar nüfusu içine alan geniş bir coğrafyanın merkezinde yer aldığı gerçeği ile hareket ediliyor.

TÜYAPHakkında: Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım Anonim Şirketi, 1979 yılında 24 kurucu ortak tarafından kurulmuştur. Faaliyetlerini, yurt içinde değişik sektörlerde mal ve hizmetleri, yurt dışında ülkemiz ihraç ürünlerini tanıtmak amacı ile fuarlar hazırlamak ve sahip olduğu fuar merkezlerini yurt içinden ve yurt dışından meslektaşlarına kiralamak yolu ile sürdürmektedir. Kuruluşundan 2014 yılsonuna kadar hazırladığı 1.397 yurtiçi ve 36 ülkede 158'i aşkın yurtdışı fuar ile 97 ülkeden 263.177 firmaya hizmet vermiştir ve Türkiye'de kendi fuar merkezine sahip tek özel sektör fuarcılık kuruluşudur.

ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN